MENU
Головна » Статті » Мої статті

Найбільш ароматні квіти

У нас багато хороших спогадів, пов'язаних з ароматами, і садові квіти є з джерел таких спогадів. Можна згадати солодкий аромат бабусиних троянд, які росли в дворі. Або ж прекрасні білі магнолії в літню спеку. 

А як щодо п'янкого аромату тропічних квітів, які оточують нас під час екзотичних подорожей?

Квіти захоплюють своєю красою, вишуканими формами і нескінченним спектром різних відтінків, але є ті, які найбільше люблять за їх унікальний аромат. 

Є любителі, які навіть планують цілі сади, щоб постійно милуватися такими квітами у себе вдома.

 

1.Аромат квітки плюмерия

Батьківщина плюмерії на теплих тропічних островах Тихого океану, Карибського басейну, а також в Південній Америці та Мексиці.

cvetw2.jpg

Ці красиві квіти в відтінках рожевого, червоного, жовтого і білого, а в центрі схожі на поцілунок золотистого кольору. Плюмерія має виразний тропічний аромат, який найбільше відчувається в вечірній час, а цвітіння цієї рослини має чарівне доповнення.

cvetw3.jpg

Плюмерія росте великими чагарниками і навіть виростає до невеликих дерев , з довгим, товстим листям на кінчиках гілок. Квіти плюмерії містять отруту , яка може викликати у людини подразнення шкіри. Стовбури плюмерії використовують для виготовлення музичних інструментів, посуду та меблів.

cvetw4.jpg

 

Цікаві факти:

  • Плюмерія є національним символом Нікарагуа і зображена на деяких грошових банкнотах.
  • Квітка плюмерії не згорить при температурі менше 500 С.
  • У сучасній полінезійській культурі квітку плюмерії носять жінки , які хочуть вказати на свій сімейний стан - над правим вухом, якщо шукає другу половинку, а над лівим, якщо вже зайнята або заміжня.
  • В Індії плюмерія є символом безсмертя, через свою здатність випускати листя і квіти, навіть після того, як її викопали з грунту. Її часто висаджують біля храмів та цвинтарів, де свіжі квіти опадають щодня на могили.
Категорія: Мої статті | Додав: Алла (28.04.2015)
Переглядів: 140 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar